Вже скоро стартує чемпіонат області з футболу

Дата: 09.06.2021 09:37

12 червня, в суботу, стартує чемпіонат Чернігівської області з футболу. І якими б не були цікавими наші внутрішні чемпіонати, все ж таки чемпіонат області – це головний футбольний турнір.

В цьому році в ньому стартує 14 команд.

На першому етапі чемпіонату створено 2 зони по 7 команд.

Південна зона:

1. ФК «Курінь»
  2. «Прогрес» Остапівка
  3. «Кристал» Носівка
  4. ФК «Голд Нафта» Бахмач
  5. «Олімпік» Прилуки
  6. ФК «Кудрівка-2»
  7. МФК Ніжин

Північна зона:

1. ФК «Борзна»
  2. ФК «Городня»
  3. ФК «Кудрівка»
  4. ФК «Чернігів-2»
  5. ФК «Корюківка»
  6. ФК «Ріпки»
  7. СК «Мена»

Команди зіграють між собою в два кола. У фінал виходять по 4 кращі колективи, які потім, сформують вісімку команд вищої ліги і розіграють звання чемпіона.

Команди, які не потраплять до вісімки кращих, сформують першу лігу з шести колективів і розіграють нагороди між собою.

Як на мене, то очікується класний чемпіонат, адже обидві групи, приблизно рівні за силою.

Зупинюся на північній групі команд, де виступатиме ФК «Борзна». Безумовний лідер тут ФК «Кудрівка» – одна з кращих аматорських команд України. Ряд гравців цієї команди грає в чемпіонаті Борзнянської ТГ і ми знаємо їх силу. В складі команди виступає і борзнянець Назар Волошин.

СК «Мена», ФК «Городня», ФК «Корюківка» – кваліфіковані команди, з якими ми грали не один раз, хороші команди. Новачок – ФК «Ріпки». Маю таку інформацію, що переважна більшість гравців команди – чернігівці. Отож, мабуть теж серйозна команда. ФК «Чернігів-2» – футбольна молодь м. Чернігова.

Буде нелегко, але цікаво.

Що стосується команди ФК «Борзна», то в порівнянні з минулим «бронзовим» сезоном команда дещо змінила склад. Залишили команду Олександр Левенець (грає в Житомирській області), Владислав Катинов (ФК «Кудрівка-2»), Артем Кутер і Віталій Паляничка (обоє перейшли в Бахмач). Гравці провідні, гравці основного складу. Проте життя не стоїть на місці. Це вибір хлопців, а на заміну їм прийдуть нові молоді футболісти, і може не на цей рік, так через рік їх повністю замінять. Кістяк команди зберігся. В команді доволі досвідчених футболістів. Повернулися в команду Сергій Чичкан і Володимир Менщик. Серед молодих побачимо на полі Володю Закревського і Романа Брязкала із Малої Загорівки, а згодом і Дениса Бордака після закінчення чемпіонату України серед юнаків. Вірю в хлопців і, як завжди, розраховую на підтримку вболівальників.

Запрошую всіх в суботу на відкриття чемпіонату. Граємо вдома проти ФК «Ріпки». Початок гри о 17:00.

Наводжу і календар ігор нашої команди в першому колі:

12.06. ФК «Борзна» – ФК «Ріпки»

19.06. СК «Мена» – ФК «Борзна»

26.06. ФК «Борзна» – ФК «Городня»

03.07. ФК «Кудрівка» – ФК «Борзна»

10.07. ФК «Борзна» – вихідний

17.07. ФК «Борзна» – ФК «Чернігів-2»

24.07. ФК «Корюківка» – ФК «Борзна»

Початок ігор об 17:00.

Всім хорошого футболу і тільки перемог!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури, сім’ї,
молоді та спорту міської ради