Відбувся робочий візит працівників служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації

Дата: 17.06.2021 17:12

Сьогодні, 17 червня, у Борзнянській міській раді перебували з робочим візитом спеціалісти обласної служби у справах дітей.

У ході візиту надали фахову методичну допомогу працівникам міської служби з питань усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштування їх в сімейні форми виховання. Працівники обласної служби у справах дітей акцентували увагу на необхідності та важливості проведення роботи з пошуку та підбору кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та патронатні вихователі.

Також було надано консультування щодо роботи в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти» та ведення необхідної документації.