Вітаємо дільничних офіцерів поліції з професійним святом!

Дата: 18.06.2021 09:12

Встановлення цього свята засвідчує визнання державою вашої особливої ролі в підтриманні правопорядку та наданні кваліфікованої допомоги громадянам.

За родом своєї діяльності ви знаходитесь найближче до людей та їхніх помешкань, добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної вам дільниці. Ці знання дають змогу передбачити можливі прояви правопорушень та вжити оперативних заходів для їх попередження. Покладена на вас місія – складна і відповідальна, але ви виконуєте свої службові обов’язки сумлінно та на високому фаховому рівні.

Ми вдячні вам за людяність, надійність, принциповість, високий професіоналізм і постійну готовність допомогти в скрутній ситуації.

З нагоди вашого професійного свята бажаємо вам стійкості духу, мужності і наснаги у вашій нелегкій роботі. Нехай у ваших родинах панує любов, мир та злагода!