Відбулася презентація книги Василя Краса «Руїна»

Дата: 18.06.2021 19:06

Наша Борзнянська земля багата на талановитих людей, особливе місце серед них займають поети і письменники. Кожна книжка наших місцевих авторів, яка виходить друком – це приємна подія для Борзнянщини.

Сьогодні, на території музею-садиби народного художника України О.Ф. Саєнка відбулася презентація книги Василя Краса «Руїна», уродженця с. Красностав. Роман «Руїна» отримав премію «Коронація слова» у 2020 році. Книга розповідає про події 1658 року. Головні герої роману, побратим українець Максим Перепечай та поляк Янек Сулковський, проходять нелегкий, сповнений пригод шлях. Дія роману відбувається на Чернігівщині й у тому числі в Борзні...

З вітальним словом виступила секретар міської ради Людмила Дорош, яка подякувала Василю Красу за проведену презентацію книги, яка минула, як кажуть, на одному подиху, та вручила автору пам’ятні подарунки.

Спілкування з автором було цікавим. Учасники заходу мали можливість поставити свої питання автору та придбати книги із підписом. Всіх присутніх на презентації вітали аматори художньої самодіяльності сіл Ядути та Красностав. А завершився захід екскурсією по експозиційних залах музею-садиби народного художника України О.Ф. Саєнка.

Борзнянська громада пишається своїми земляками – людьми, які прославляють рідний край і залишають по собі вагомий слід.