Відбувся відкритий Кубок громади з шахів

Дата: 22.06.2021 11:09

В неділю в Борзні (приміщення будинку культури) відбувся відкритий Кубок Борзнянської територіальної громади. За перемогу боролися дві борзнянські команди («Борзна» та «Авангард») та гості з Козельця, які теж були представлені двома командами («Козелець» та «Козелецькі бізони»). Зіграли між собою у два кола. За підсумками змагань головний приз виборола команда «Козелець», за яку грали Микола Пурига, Іван Штола та Олексій Гринь. В активі команди 12 очок. По 9 залікових балів здобули команда «Борзна» та «Козелецькі бізони». За додатковими показниками друге місце в борзнянців, за яких грали Андрій Петренко, Михайло Краченко та Василь Кошак. Трійку кращих замкнули «Козелецькі бізони» (Михайло Ковалівський, Сергій Шолом, Іван Вихор).

Вітаємо переможців і призерів змагань! Молодці!!!

Наступний шаховий турнір, пам’яті Любові Олексіївни Петренко — у липні. До зустрічі!