Міський голова відвідала Оленівський старостинський округ

Дата: 22.06.2021 16:17

Міський голова Лариса Осадчук спільно із заступниками Тетяною Пирог та Сергієм Коросташовцем відвідали Оленівський старостинський округ. До зустрічі приєднався староста Володимир Кривець.

Лариса Анатоліївна мала змогу поспілкуватися з місцевими жителями та відповісти на їхні запитання. Відвідали сільський будинок культури, Оленівську ЗОШ, дитячий садок та ФАП. Разом із заступниками міський голова Лариса Осадчук оглянули стан будівель вищезгаданих закладів, окреслили обсяг ремонтних робіт та визначили план підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону.

Такі візити до старостинських округів є надзвичайно важливими, оскільки вони дають змогу місцевим жителям поспілкуватися безпосередньо із керівництвом громади.