Відбувся міжобласний дитячий футбольний турнір

Дата: 23.06.2021 09:48

В понеділок у Борзні пройшов міжобласний дитячий футбольний турнір за участю п’яти команд: Борзни, Бахмача, Сосниці, Сновська та Конотопу. Змагалися юнаки 2010 р. народження. Грали по колу. 2х15. Команда Борзнянської ДЮСШ розпочала з перемоги над командою Бахмача 2-1. Проте, вже у другій грі – поразка 1-2 від Сновська. Звичайно, це дещо ускладнило ситуацію. Однак, перемога над Сосницею 2-0 і борзнянці знову отримують можливість стати переможцем турніру. Для цього треба було зробити не багато, лише перемогти в заключній грі Конотоп. Як з’ясувалося потім, це завдання для наших хлопців, виявилося дуже складним. Гра пройшла під диктовку команди із Сумської області, яка отримала перемогу в цій грі з рахунком 1-0 і разом у всьому турнірі. Друге місце – у Сновська, третє – в Борзни.

Вітаємо переможців і призерів змагань! Молодці!

Призи кращих гравців турніру отримали: Назар Метлицький (Сосниця), Дмитро Туровець (Сновськ), Ярослав Чуйко (Конотоп), Арсен Кошель (Бахмач), Олександр Лєдяєв (Борзна). Кращим воротарем турніру визнано Артема Скибу із Конотопу, а кращим бомбардиром турніру став Денис Сотник (Борзна).
Молодці!