Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.06.2021 20:05

У Борзнянській міській раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

На черговому засіданні, яке відбулося 23 червня, під керівництвом міського голови Лариси Осадчук, розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків щодо малолітньої дитини, продовження терміну перебування малолітніх дітей у сім’ї патронатного вихователя. Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З даних питань службою у справах дітей будуть підготовлені проекти рішень для подальшого їх розгляду на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.