До уваги жителів громади!

Дата: 24.06.2021 14:39

23 червня 2021 року

Про проведення громадського

обговорення

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту», з метою забезпечення врахування пропозицій (зауважень) жителів Борзнянської територіальної громади:

1. Провести 29 червня 2021 року об 11 год. 00 хв. у приміщенні Малозагорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області громадське обговорення з жителями Малозагорівського старостинського округу щодо перепрофілювання (зміни типу) або ліквідації закладу в залежності від учнівського контингенту.
  2. Визначити наступний склад осіб, які будуть брати участь у громадському обговоренні:

Пирог Тетяна Валеріївна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Мідянка Олена Миколаївна – начальник відділу освіти Борзнянської міської ради;

Терновський Євгеній Миколайович – головний спеціаліст відділу освіти Борзнянської міської ради;

Демченко Олег Васильович – голова Борзнянської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою).

1. Начальнику відділу освіти Борзнянської міської ради вжити заходів щодо:
    • забезпечення інформування зацікавлених осіб про проведення громадського обговорення;
    • організації проведення громадського обговорення з дотриманням необхідних карантинних обмежень.
  2. Забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Борзнянської міської ради потягом п’яти робочих днів з дня його підписання.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПИРОГ.

Лариса ОСАДЧУК