Відбулося засідання виконкому Борзнянської міської ради

Дата: 24.06.2021 15:24

Сьогодні, 24 червня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради. Засідання розпочали з приємної місії – привітали директора СТОВ «Авангард» Проскуру Миколу Миколайовича з ювілеєм та вручили йому Почесну грамоту Борзнянської міської ради.

Після урочистостей присутні перейшли до розгляду питань порядку денного.

У ході засідання були розглянуті наступні запитання:

1. Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Борзнянської міської ради у новій редакції та внесення змін до її складу.
  2. Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території Борзнянської територіальної громади» від 19.01.2021 № 9.
  3. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна ХХХХХ.
  4. Про намір передати в оренду комунальне майно.
  5. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку за адресою: ХХХХХХХХХ.
  6. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку за адресою: ХХХХХХХХХ.
  7. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку за адресою: ХХХХХХХХХ.
  8. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового будинку за адресою: ХХХХХХХХХ.
  9. Про схвалення проекту рішення Борзнянської міської ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Борзнянської міської територіальної громади на 2022 рік.
  10. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  11. Про надання згоди на продовження договору оренди комунального майна.
  12. Про погодження річних планів надання послуг КП «Борзна-Комунальник» на 2022 рік.
  13. Про затвердження норм водоспоживання для населення, підприємств, установ та організацій.
  14. Про доцільність позбавлення батьківських прав ХХХХХХ щодо її малолітньої дитини.
  15. Про продовження строку перебування малолітніх дітей ХХХХХХХ в патронатній сім’ї ХХХХХХХ.
  16. Про видалення зелених насаджень.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени виконкому прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.