Відбулося засідання оргкомітету з питання проведення святкування Дня молоді та Дня Конституції України

Дата: 24.06.2021 16:52

Сьогодні, 24 червня, на чолі з заступником міського голови Тетяною Пирог члени оргкомітету з питань проведення святкування Дня молоді та Дня Конституції України обговорили детальний план заходів з нагоди святкування вищезгаданих державних свят. Присутні обговорили організаційні питання, матеріальне та технічне забезпечення заходів, а також загальну програму святкування.

Програма буде насиченою. На вас чекає мистецьке свято у художньо-меморіальному музеї «Садиба народного художника України Олександра Саєнка», молодіжний квест #БОРЗНА_TRAVEL_ТУР, для шанувальників футболу відбудеться футбольний поєдинок між командами міста Борзни та Мени. На міському стадіоні «Колос» проводитимуться змагання із різних видів спорту. Недільного вечора мешканців громади очікує святковий концерт за участю артистів із м. Конотоп, який розпочнеться з дитячої дискотеки, потім пролунає вітальне слово міського голови Лариси Осадчук.

Сподіваємося, що мешканцям громади сподобається активна святкова програма і кожен знайде для себе щось цікаве.