Свято до Дня молоді

Дата: 28.06.2021 13:50

За ініціативи міського голови Лариси Осадчук на центральній площі міста відбувся святковий концерт присвячений Дню молоді. Лариса Анатоліївна завітала на захід і привітала всіх присутніх зі святом. Міський голова побажала всім гарного настрою та чудового відпочинку цього святкового літнього вечора. З нагоди свята Лариса Анатоліївна вручила Почесні грамоти Борзнянської міської ради:

За сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, оптимізм та добросовісне ставлення до роботи та з нагоди Дня молоді:

• ДОРОШЕНКО Любові Вікторівні, лікарю-кардіологу поліклінічного відділення КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради;

За сумлінну працю, високий професіоналізм у справі навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня молоді:

• ЧИЧКАН Оксані Анатоліївні, практичному психологу Борзнянського Будинку дитячої та юнацької творчості Борзнянської міської ради;

За особисті високі спортивні досягнення та з нагоди Дня молоді:

• ФЕСЕНКУ Дмитру Володимировичу, землевпоряднику ФОП Марченко;

За вагомий внесок у розвиток викладання музично-теоретичних дисциплін, за підтримку і активну участь у благоустрої школи та з нагоди Дня молоді:

• КРИВЕЦЬ Марині Володимирівні, вчителю Борзнянської дитячої музичної школи.

Святковий вечір розпочався із дитячої дискотеки. Дітей цього вечора розважали працівники Будинку дитячої та юнацької творчості. Малеча мала змогу потанцювати та поласувати смачною солодкою ватою від Оксани Кройтору. Продовжили вечір кавер співаки із м. Конотоп, які виконували улюблені хіти. Погода теж порадувала довгоочікуваною прохолодою. Свято подарувало багато позитивних емоцій та веселих вражень.