До уваги жителів м. Борзна

Дата: 30.06.2021 14:49

16 липня 2021 року об 11 годині у малому залі Борзнянської міської ради (вул. Пантелеймона Куліша, 104) відбудуться громадські слухання щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,21 га, кадастровий № 7420810100:01:010:0039, розташованої в Чернігівській області, Ніжинському районі, на території Борзнянської територіальної громади, м. Борзна, вул. Красносільського для будівництва складського приміщення».

Замовником розроблення зазначеної містобудівної документації є Борзнянська міська рада, розробник ФОП Якименко Валентина Іванівна (сертифікат архітектора серія АА № 002266). Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Борзнянської міської ради від 14.05.2021 року № 13-1-7/8.

Ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації та подати пропозицій можна за посиланням або звернутися до відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку протягом 15 календарних днів з часу публікації повідомлення (відповідальна особа – Богдан Тетяна Василівна).

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 21-972.