ДП «Борзнянський лісгосп» інформує

Дата: 01.07.2021 11:37

Літньої спекотної пори лісівники докладають величезні зусилля для запобігання лісових пожеж. Розроблено комплекс превентивних заходів: одні направлені на попередження пожеж в екосистемах, інші на боротьбу із загоряннями у лісі. Неабияку роль в обох випадках відіграють мінералізовані смуги.

Мінералізовані смуги – один із способів захисту лісів від пожеж. Це штучно створений протипожежний бар’єр, шляхом очищення певної ділянки території, що межує з лісовим масивом, від рослинного покриву.

Цьогоріч підприємством влаштовано 130 кілометрів мінералізованих смуг, додатково проведено догляд за вже існуючими мінералізованими смугами, протяжністю 329 кілометрів. Роботи в цьому напрямі тривають.

Також, Борзнянські лісівники закликають відпочивальників, збирачів грибів і ягід дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліс від вогню!