Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом

Дата: 01.07.2021 17:32

Певно це найвлучніші слова відомої української письменниці та поетеси Ліни Костенко про тих, хто щиро та віддано пов’язав свій життєвий шлях з долею людей, що потребують допомоги та підтримки.

24 червня представники ЦНСП та служби у справах дітей Борзнянської міської ради працювали в Миколаївському старостинському окрузі.

Сьогодні, 1 липня, мобільна бригада Центру надання соціальних послуг здійснила виїзд до підопічних сіл Адамівка, Прачі, Красностав та Кинашівка.

Мешканцям сіл було надано інформаційно-консультаційні та просвітницько-профілактичні послуги, перукар підняла настрій підопічним, зробивши їм гарні зачіски.

Зустрічі, як завжди, пройшли у теплій та дружній атмосфері. Отримувачі соціальних послуг з нетерпінням чекають соціальних працівників та щоразу висловлюють свою подяку за турботу про них.