Міський голова привітала податківців з професійним святом

Дата: 02.07.2021 17:37

Міський голова Лариса Осадчук привітала працівників державної податкової служби з професійним святом. Лариса Анатоліївна підкреслила важливість цієї діяльності, оскільки від злагодженої та професійної роботи податківців залежить наповнення як бюджету держави, так і Борзнянської громади.

Очільниця громади подякувала працівникам ДПІ за високий професіоналізм та відповідальність, побажала їм міцного здоров’я, сімейного затишку та щасливого майбутнього.

З нагоди професійного свята та за сумлінне виконання службових обов’язків і високий професіоналізм Почесною грамотою Борзнянської міської ради нагороджений колектив Борзнянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Бажаємо працівникам державної податкової служби невичерпної енергії та нових вагомих здобутків в ім’я громади та народу України.