Привітали працівників поліції з нагоди професійного свята

Дата: 02.07.2021 17:53

Напередодні професійного свята міський голова Лариса Осадчук привітала правоохоронців з нагоди професійного свята. «На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку. Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку», – підкреслила Лариса Анатоліївна. Вона побажала працівникам правоохоронних органів, щоб усі професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання подальших професійних успіхів.

Після урочистих привітань у секторі поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області міський голова Лариса Осадчук відвідала урочистості у Бахмацького відділення поліції № 1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Почесними грамотами Борзнянської міської ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовіддану плідну працю та з нагоди професійного свята нагороджено:

• ЧЕБОНЕНКА Андрія Станіславовича – начальника сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 1 Ніжинського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області, капітана поліції;
  • КОЛЕКТИВ сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області;
  • ШЕВЧЕНКО Наталію Віталіївну – інспектора – чергового СПД № 1 ВП № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, капітана поліції;
  • ДИКОГО Павла Вікторовича – старшого дізнавача сектору дізнання ВП № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, старшого лейтенанта поліції;
  • ГОРДІЄНКА Ярослава Вікторовича – старшого оперуповноваженого ВКП Ніжинського РВП, старшого лейтенанта поліції.