Футбол. Чемпіонат Чернігівської області. ФК «Борзна» – ФК «Городня» 1-1

Дата: 06.07.2021 12:48

Налаштовувалися тільки на перемогу. Могли виграти? Могли, аби реалізували хоч частину своїх моментів. Та, і пенальті на початку другого тайму – мимо воріт. Забий його, хтозна куди б воно пішло... Городня мені сподобалася. Організована команда. Особливо, нам дошкуляв лівий фланг атаки гостей. Пару стовідсоткових моментів мали і гості. Тому, нічийний результат, мабуть закономірний.

Неприємний момент: серйозну травму отримав Роман Брязкало. Новачок команди, юнак з Малої Загорівки. Тільки розпочинає грати... Швидка допомога, лікарня... Точного діагнозу ще не знаю. Хочу побажати Ромі не впадати у відчай – все буде добре.

Приємний момент: після травми сьогодні вийшов на поле, після кількамісячної перерви, Михайло Люткевич. І хоч, до своїх найкращих кондицій, ще Миші далеко, але поява цього футболіста – це як ковток свіжого повітря для нашої команди.

Приємно, що спонсор команди «Агроінвест – Натуральні продукти» (директор Сергій Савицький) продовжує підтримувати команду. Президент клубу Ігор Леусов обіцяв придбати для команди «парадну» форму. І команда її отримала. Ось тільки ми, тренери і футболісти, поки що не можемо порадувати всіх своєю грою.

Наступна гра в Корюківці.

Суботні ігри:

• Борзна – Городня 1-1
  • Мена – Ріпки 0-0
  • Корюківка – Кудрівка 0-1

Турнірна таблиця

1. ФК «Кудрівка» – 10 (10-3)
  2. СК «Мена» – 8 (5-2)
  3. ФК «Ріпки» – 6 (5-3)
  4. ФК «Борзна» – 2 (3-9)
  5. ФК «Корюківка» – 1 (2-4)
  6. ФК «Городня» – 1 (3-7)

Сергій Іващенко,