Взяли участь в онлайн-нараді

Дата: 09.07.2021 17:30

Сьогодні, 9 липня, працівники служби у справах дітей міської ради спільно з директором Центру надання соціальних послуг міської ради Людмилою Вірою та начальником відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку міської ради Тетяною Богдан в режимі відеоконференцзв’язку взяли участь у нараді з актуальних питань реалізації впродовж 2021 року субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час наради працівниками служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації спільно з місцевими органами влади були обговорені проблемні питання та практичні аспекти виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків».