Міський голова Лариса Осадчук зустрілася з багатодітними родинами громади

Дата: 14.07.2021 17:34

В рамках проведення заходів до Дня родини міський голова Лариса Осадчук привітала багатодітні родини Борзнянської територіальної громади з нагоди свята. Згідно статистики на сьогоднішній день в нашій громаді проживає 143 багатодітні родини, в яких виховується 475 дітей, з них: 113 родин виховують 3 дітей, 18 родин – 4 дитини, 8 родин – 5 дітей, 4 родини – 6 дітей.

У своєму зверненні до присутніх Лариса Анатоліївна підкреслила надзвичайно важливу роль сім’ї у вихованні майбутніх поколінь, адже саме в родині дитина вчиться любити, поважати, співчувати та допомагати іншим.

Вона зазначила, що щасливою є та сім’я, в якій всі її члени об’єднані довкола вічних моральних цінностей, де з мудрих батьківських настанов та добрих материнських порад проростають успіхи і таланти дітей, де панує взаємоповага, доброта, розуміння.

Міський голова вручила багатодітним родинам подарунки та побажала кожній родині благополуччя, щастя та добробуту.

«Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей!», – сказала Лариса Осадчук.