Футбольний турнір серед ветеранів присвячений пам’яті Юрія Баранова

Дата: 19.07.2021 10:32

17 липня в Борзні пройшов традиційний футбольний турнір серед ветеранів присвячений пам’яті Юрія Баранова. Турнір з солідним стажем. Вперше пам’ять СПОРТСМЕНА вшанували в 2004 році. І ось з тих пір – щороку.

18 липня Юрію Віталійовичу Баранову виповнилося б 49 років.

За перемогу змагалися спортсмени вікової категорії 50 плюс із Борзни, Ніжина, Прилук, Конотопу. Я частенько останнім часом критикував футболістів Борзни, але цього разу робити цього не буду, бо виступили наші ветерани на відмінно. Грали борзнянці впевнено, якось навіть – солідно. Хоча і швидкості вже не ті, але контроль м’яча на рівні, так, як і реалізація моментів.

Розпочали з блискучої перемоги над Ніжином 4-0. Потім була непроста перемога над Прилуками 2-1, вольова перемога. І в заключній грі з Конотопом 1-1. В підсумку 7 очок і перше місце. В складі команди грали: Микола Помігалов, Альберт Нікітін, Сергій Цинковський, Володимир Бортник, Віталій Локоть, Віктор Лукаш, Володимир Лозицький, Сергій Живодір, Віктор Артеменко, Василь Галаган, Олександр Дудка, Валерій Шевченко. Вітаю! Молодці!

Після поразки від Борзни Ніжин зібрався і здобув дві перемоги поспіль. Ніжин – другий. Третіми фінішували ветерани Конотопу.

Відзнаки кращих гравців турніру отримали Олег Богомолов (Прилуки), Володимир Ярош (Конотоп), Сергій Смоляр (Ніжин), Микола Помігалов (Борзна). Молодці!

Хочу подякувати всім командам, які взяли участь в турнірі і всім, хто допомагав в його організації і проведенні.

До зустрічі через рік!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури,
сім’ї, молоді та спорту міської ради