До уваги мешканців громади!

Дата: 19.07.2021 11:05

Отримання освіти є визнаним соціальним ліфтом у нашому суспільстві. З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня громадян Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України (далі – Інститут) оголошує у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом) за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування», 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія».

Приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) за всіма спеціальностями.

Також є можливість пройти навчання за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

До відома осіб, які закінчили аспірантуру та докторантуру по спеціальності «Державне управління» – в Інституті працює спеціалізована вчена рада по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту: https://ipk.edu.ua/vstupnykam/. Адреса ІПК ДСЗУ: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна, 17.

Вартість навчання можна дізнатись за посиланням: http://new.ipk.edu.ua/vartist-navchannia/.

Студентам денної та заочної форми навчання (на період сесії) надається гуртожиток, який знаходиться поруч з навчальним корпусом Інституту.

Інститут знаходиться в центрі м. Києва. Проїзд від станції метро «Олімпійська» – тр. № 40, 40-к до зупинки вул. Миколи Грінченка.

З метою супроводу вступників прохання подати відомості про бажаючих навчатись у форматі, що нижче на е-пошту: institut.dszu@gmail.com.

Інформація про вступника до
Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України

Прізвище,

ім’я, по-батькові