Борзнянська територіальна громада
Чернігівська область

Борзнянська міська ради оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності

Дата: 21.07.2021 11:11
Кількість переглядів: 297

Фото без опису

Назва об’єкта: земельна ділянка комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,3005 га, кадастровий номер 7420810100:01:010:0022 на якій розміщено об’єкти нерухомого майна, які є власністю покупця зазначеної земельної ділянки.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни земельної ділянки за експертною грошовою оцінкою, що підлягає продажу.

Місцезнаходження: Чернігівська область, Ніжинський район, м. Борзна, вул. Красносільського, 42-е.

 

Конкурс відбудеться в приміщенні Борзнянської міській раді о 10.00 год 04.08.2021 р. за адресою: Чернігівська обл., м. Борзна, вул. П. Куліша, 104.

Документи приймаються до 30.07.2021 року включно.

 

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

 

Претенденти подають до Борзнянської міської ради документацію власноруч.

Конкурсна пропозиція оформлюється окремо по кожному об’єкту оцінки та подається в запечатаному конверті з написом «Конкурсна пропозиція на конкурс», опечатаному печаткою учасника конкурсу.

Підтвердні документи подаються окремо в запечатаному конверті з написом «Підтвердні документи на конкурс» з описом вкладених документів.

До дати проведення конкурсу конверти з конкурсними документами зберігаються у голови комісії.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, а також терміну виконання робіт (в календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна документація подається учасником конкурсу не пізніше ніж за 4 (чотири) робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурсна документація, подана після встановленого терміну, не приймається.

Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.

 

Телефон для довідок: (04653) 21-343.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь