Міський голова Лариса Осадчук відвідала Ядутинський старостинський округ

Дата: 27.07.2021 17:21

Сьогодні, 27 липня, міський голова Лариса Осадчук спільно із заступниками Тетяною Пирог та Сергієм Коросташовцем, директором КП «Борзна-Комунальник» Миколою Галепою, начальником відділу земельних відносин, екології та юридичної діяльності Каріною Грицай та старостою Ядутинського старостинського округу Людмилою Лось відвідали с. Красностав та с. Ядути.

У ході зустрічі обговорили ряд актуальних проблем та нагальних питань, зокрема мешканці старостинського округу мали змогу поспілкуватися безпосередньо з начальником відділу земельних відносин Каріною Грицай, яка надала необхідні роз’яснення процедури приватизації землі та інших актуальних питань даної сфери. Заступник міського голови Сергій Коросташовець та директор КП «Борзна-Комунальник» Микола Галепа обговорили проблеми благоустрою сіл старостинського округу, а Тетяна Пирог вивчила ситуацію з наданням медичних послуг місцевим мешканцям та питання надання матеріальної допомоги.

Під час робочої поїздки міський голова Лариса Осадчук та заступник міського голови Тетяна Пирог відвідали сільський будинок культури у с. Красностав та Ядутинську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.