Міський голова Лариса Осадчук взяла участь в ZOOM-конференції

Дата: 27.07.2021 17:25

Міський голова Лариса Осадчук взяла участь у ZOOM-конференції «Механізми та шляхи забезпечення протипожежної безпеки в закладах освіти», яка відбулася за спільною ініціативою Центру розвитку громад Чернігівської області та народного депутата України Анатолія Гунька.

ZOOM-конференція, в якій взяли участь народний депутат України Анатолій Гунько, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Гордовий, голови територіальних громад спільно із начальниками відділів освіти, була організована з метою вирішення проблеми із фінансуванням заходів з протипожежної безпеки в закладах освіти, адже вимоги до протипожежної безпеки навчальних закладів (встановлення пожежної сигналізації, проведення вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій шкіл, встановлення блискавкозахисту, який захищає від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів, тощо) є дуже дороговартісними, але водночас і надзвичайно важливими.

На жаль, місцеві бюджети територіальних громад не можуть забезпечити належне фінансування вищевказаних протипожежних засобів, тому дуже важливо звернути увагу держави до даної проблеми і попросити сприяння у вирішенні даного актуального питання.