Міський голова Лариса Осадчук взяла участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація»

Дата: 28.07.2021 15:16

Міський голова Лариса Осадчук була гостем Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація», який відбувається за підтримки Офісу Президента та Уряду України. Темами для дискусій та обговорень були: Європейська хартія місцевого самоврядування – основа децентралізації, місцеве самоврядування в умовах децентралізації повноважень, цифровізація процесів у громадах, ЦНАПи.

Відкрив форум Президент України Володимир Зеленський, який у своїй промові наголосив, що децентралізація є однією з найуспішніших реформ в Україні, і перш ніж перейти до наступного етапу, необхідно здійснити детальний аудит та виправити допущені помилки та прорахунки. У свою чергу Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що після утворення ОТГ значно покращилася і практика адміністрування податків, і відносин з бізнесом. З’явилася взаємна зацікавленість влади та бізнесу вкладати гроші в добробут громади. І це вже є надзвичайно важливий показник та позитивний результат, оскільки кінцевою метою реформи децентралізації є підвищення якості життя для українців.