Народний депутат України Анатолій Гунько зустрівся із орендарями землі

Дата: 29.07.2021 17:51

Народний депутат України Анатолій Гунько спільно із міським головою Ларисою Осадчук зустрілися із переможцями земельних торгів із права оренди, які відбувалися 21 липня 2021 року.

Одним із найважливіших питань, які обговорювали під час зустрічі, було правомірність використання земель відповідно до їх цільового призначення та виду угіддя. Також Анатолій Григорович зазначив важливість врегулювання та підвищення орендної ставки за землі комунальної власності громади, оскільки на сьогоднішній день є господарства, які не йдуть на співпрацю з місцевою владою, і користуються землею із значно заниженою орендною ставкою.

Народний депутат неодноразово наголосив про важливість співпраці органів місцевого самоврядування із місцевими фермерськими господарствами, оскільки своєчасна та повна сплата податків та орендної плати є значними складовими наповнення місцевого бюджету, а отже, підвищення спроможності громади.