Borzna Music Fest повернувся!

Дата: 01.08.2021 09:58

Після довготривалої розлуки улюблений фестиваль знову повернувся до своїх глядачів.

Вчора відбулася наймасштабніша подія цього літа – вже традиційний і довгоочікуваний фестиваль популярної музики Borzna Music Fest.

Даний захід проведений завдяки підтримці міського голови Лариси Осадчук та місцевих підприємств-меценатів:

ТОВ «АГРОІНВЕСТ-НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ»

СТОВ «АВАНГАРД»

ТОВ «АГРО-РЕГІОН БОРЗНА»

ФГ «КОЛОСИСТА НИВА»

ФГ «ДРУЖБА-СТАРА»

ФГ «ЛК АЛЬЯНС»

ФГ «ЕКОЛАЙФ»

ФГ «ІВАНГОРОДСЬКЕ»

ПП «АРТАНІЯ-АГРО»

На концерті виступили вже знайомі та улюблені виконавці: Андрій Князь, Марина та Віталій Велітченко, Taimanova, Віктор Дульцев, Ольга Зеленська, Діма Волканов та шоу-балет «Folks». Ведучими концертної програми були талановиті та дотепні: Влад Мілюкін та Женя Хуторнянський.

Фестиваль подарував море позитиву та шаленого драйву своїм глядачам, а для наймолодших відвідувачів заходу працювали аніматори та парк атракціонів.

Цей захід став найвизначнішою подією цього року, тому з нетерпінням чекатимемо нових зустрічей з улюбленими артистами!