Футбольний турнір пам’яті Володимира Федорченка

Дата: 02.08.2021 10:45

Про футбол. Рівно рік тому сталася трагедія. Загинув Володимир Федорченко. Житель села Забілівщина, чоловік, батько, дідусь, ветеран спорту. Багато років Володимир провів за свою рідну «Юність», запрошувався у різні ветеранські команди. На жаль, цієї авторитетної і поважної людини вже немає серед нас. Проте, пам’ять про нього живе. В суботу, в Забілівщині, пройшов турнір його пам’яті. Перший турнір. Гарний турнір. І суперники гідні, і атмосфера чудова. Серед претендентів на почесний кубок четверо: «Юність» і «Пам’ять» Забілівщина, «Лісовик» Борзна, «Іскра» Кинашівка. Вже на старті турніру «Іскра» сенсаційно перемагає «Лісовик». Провівши «виховну годину» після поразки одразу прямо на стадіоні, «Лісовик» надалі двічі з великим рахунком переміг своїх суперників, проте і кинашівці свого шансу не випустили. Переможець – «Іскра». «Лісовик» – другий. «Пам’ять» Забілівщина – третя.

Вітаю переможців і призерів змагань! Молодці!

Хочу подякувати організаторам турніру. Все було класно. Сподіваюся, що цей турнір буде традиційним. До зустрічі!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури,
сім’ї, молоді та спорту міської ради