Обережно: діють шахраї!

Дата: 03.08.2021 10:58

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників Чернігівщини, що під виглядом податківців діє група шахраїв.

Стало відомо, що на телефони підприємців надходять дзвінки від невідомих осіб, які представляються працівниками податкової. Спочатку телефонує жінка, яка пропонує підприємцям передзвонити на номер «керівника»: 0952111643. За вказаним номером відповідає також жінка, яка представляється начальником Головного управління і просить перерахувати доволі значну суму на рахунок.

Не виключено, що такі дії спричинені нещодавнім розміщенням у мережі Інтернет неправдивої інформації щодо діяльності Головного управління.

Попереджаємо – діють ШАХРАЇ! Будьте пильними та не дозволяйте аферистам ошукати себе! У випадках надходження таких дзвінків просимо негайно повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління ДПС
у Чернігівській області