Відбувся відкритий турнір Борзнянської територіальної громади з пляжного волейболу «Гарячий пісок»

Дата: 09.08.2021 08:45

Про пляжний волейбол. Відкритий турнір Борзнянської територіальної громади «Гарячий пісок» (мікс). Проводиться другий рік поспіль. У зв’язку з ремонтом міського стадіону «Колос», змагання пройшли на пляжі Батурина, на Сейму. Один ігровий майданчик, тому кількість команд обмежили – 8. Серед учасників: іванівські «Спиртовик», «Алсер», «Козак», миколаївські «Патріот», «Юнікорн», прохорський «Олімп», кинашівський «Спартак». Команда «Максимум» – представляла Іванівку/Прохори.

На першому етапі змагань пройшли ігри у двох півфінальних групах. За підсумками змагань визначилася четвірка півфіналістів. Пройшли ігри «навхрест» і нарешті фінали.

У грі за «бронзу» зійшлися прохорський «Олімп» та іванівський «Козак». Переміг дует із Прохорів, у складі Світлани Солов’ян та Дмитра Беця. «Олімп» – третій.

Головний приз розіграли «Максимум» (Валентина Сухар – Євгеній Ткаченко) та «Алсер» (сімейний дует Альони та Максима Кед). Мабуть вирішальним виявився перший сет, який виграв «Максимум» з рахунком 19-17. Другий сет дався легше 15-8. «Максимум» – чемпіон, «Алсер» – другий.

Вітаємо переможців і призерів змагань! Молодці!

Дякуємо всім учасникам змагань! Ви всі молодці!

Сезон літнього волейболу триває. На черзі – відкритий чемпіонат Борзнянської ТГ (мікс). Місце і дату проведення змагань буде названо пізніше.