Міський голова Лариса Осадчук зустрілася із мешканцями Шаповалівського старостинського округу

Дата: 10.08.2021 12:55

Сьогодні, 10 серпня, міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергієм Коросташовцем, керуючою справами Борзнянської міської ради Альоною Волковицькою, директором КП «Борзна-Комунальник» Миколою Галепою, начальником відділу земельних відносин, екології та юридичної діяльності Каріною Грицай, старостою Шаповалівського старостинського округу Світланою Мясченко та депутатом Борзнянської міської ради Оксаною Яковенко відвідали с. Шаповалівку.

Зустріч розпочалася із короткого звіту міського голови про виконану роботу у старостинському окрузі протягом першого півріччя. За цей період зроблено багато, зокрема, проводяться роботи з підвищення благоустрою села, завезено 14 балонів скрапленого газу, проведені ремонтні роботи у Шаповалівському ЗДО «Сонечко», здійснений ремонт школи.

Далі зустріч продовжилася у формі діалогу місцевих жителів із керівництвом громади. Селяни піднімали питання зі сфери комунального господарства, зокрема, випилювання чагарників біля автошляхів, освітлення вулиць, вивіз сміття, встановлення сміттєвих баків для упорядкування та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, які постійно організовують недобросовісні жителі. Староста села закликала селян відповідально відноситися до своїх присадибних ділянок та до територій, де місцеві жителі обробляють городи. Шаповалівці цікавилися питанням покращення якості питної води. Лариса Анатоліївна наголосила, що ця проблема є актуальною не тільки на рівні громади, а й всієї області. Міська рада спільно із депутатами подала клопотання щодо участі у обласній програмі «Питна вода Чернігівської області на 2021-2025 роки». Проте, однією із найактуальніших тем традиційно було питання оренди паїв, приватизації землі та оформлення громадських пасовищ для випасу худоби. На всі ці питання відповіла начальник земельного відділу Каріна Грицай.

Після зустрічі із мешканцями села міський голова Лариса Осадчук провела зустріч із місцевими фермерами. Головною темою для обговорення була реєстрація права оренди паїв, які надали місцевим фермерам жителі с. Шаповалівка в платне користування.