Про Спартакіаду Борзнянської ТГ

Дата: 14.08.2021 12:47

Затверджено Положення про першу літню Спартакіаду серед старостинських округів та сіл Борзнянської територіальної громади, присвячену 30-річчю незалежності України.

Змагання відбудуться 23 серпня (понеділок) в с. Кинашівка.
Приїзд команд на сільський стадіон до 9.30.
Мандатна комісія, жеребкування до 10.15
Відкриття змагань — 10.20.
Початок змагань — 11.00.

Положення про змагання вже отримали старости старостинських округів. Староста, вчитель фізичної культури, директор сільського будинку культури, фізкультурний актив села — це кістяк, який і забезпечить участь представників свого округу на Спартакіаді. Тільки разом. “Врізнобой” — нічого не вийде. Частково участь команд в Спартакіаді профінансує Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.
Команда Борзни участі в змаганнях не бере. Тільки старостинські округи і села:
Шаповалівський старостинський округ;
Ядутинський старостинський округ;
Оленівський старостинський округ;
Малозагорівський старостинський округ;
Прачівський старостинський округ;
Миколаївський старостинський округ;
с. Забілівщина;
с. Кинашівка.
В спортивному плані, всі старостинські округи і села громади, дуже потужні, з традиціями.

Коротко про програму змагань.
1. Міні-футбол (в заявку — 7 чоловік. 5х5. 2 по 10. 2 групи, далі стики. Допускаються спортсмени, яким вже виповнилося 16 років).
2. Парковий волейбол (в заявку — 6 чоловік. 4х4. Партія до 15-ти, до 2-х перемог. 2 групи, далі стики. В складі команди на майданчику — обов’язково одна жінка. Допускаються спортсмени, яким виповнилося 15 років).
3. Перетягування канату (6 чоловік (5 основних + 1 запасний). Система з вибуванням до однієї перемоги. Фінальні поєдинки до двох перемог. Допускаються спортсмени яким виповнилося 18 років).
4. Гирьовий спорт (2 учасники незалежно від вагової категорії. Поштовх двох гирь від грудей. Гиря 16 кг.).
5. Настільний теніс (1 чоловік + 1 жінка. Першість розігрується окремо серед чоловіків і жінок. Вік — з 15-ти років).
6-7. Шахи/шашки (1 чоловік + 1 жінка. Першість розігрується окремо серед чоловіків і жінок. Без вікових обмежень).

Неповні команди до змагань не допускаються.
Організатори Спартакіади не обмежують участь спортсмена в кількох видах програми. Тільки, чи вийде це йому зробити, адже всі види Спартакіади йтимуть одночасно? Ніхто нікого чекати не буде. Прошу на це звернути увагу вже під час формування команд.

Сподіваюся, що все в нас вийде і Спартакіада, перша наша Спартакіада, пройде на високому рівні. Принаймні ми, організатори, все для цього зробимо. Є питання — пишіть, телефонуйте!
До зустрічі!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури,
сім’ї, молоді та спорту міської ради