Міський голова Лариса Осадчук відвідала День села у Прачівському та Шаповалівському старостинському округах

Дата: 20.08.2021 08:42

Сьогодні, 19 серпня, міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником міського голови Тетяною Пирог відвідали свято День села у с.Прачі та с.Шаповалівка. Лариса Анатоліївна привітала мешканців старостинських округів та вручила подарунки для дитячих садочків та сільських будинків культури.

Найголовніше свято року селяни святкували веселими піснями, танцями та врученням подарунків. Для жителів сіл та гостей лунали українські пісні та вірші. Своїми запальними виступами глядачів порадували місцеві виконавці та талановиті творчі колективи із Ядутинського та Миколаївського старостинського округу.

Вже традиційно для малечі працювали батути та гірки, а солодка вата створювала святковий настрій.

Міський голова Лариса Осадчук та старости старостинських округів подякували місцевим інвесторам за фінансову підтримку та допомогу в організації святкового заходу, а керівництво «Агрікор Холдинг» із задоволенням відвідали свято у с.Прачі, де вручили цінні подарунки місцевим жителям.

Безумовно святковий концерт подарував місцевим жителям гарний настрій та приємні спогади.