Відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 20.08.2021 16:37

Сьогодні, 20 серпня, на центральній площі міста відбулися урочистості з нагоди святкування найважливіших державних свят країни – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Святковий захід розпочався із урочистого підняття прапора України та покладання квітів до меморіальної дошки Олега Куслія та до меморіалу воїнів, що загинули в роки Вітчизняної війни.

Міський голова Лариса Осадчук привітала присутніх зі святом та вручила паспорт громадянина України дітям, які мають високі досягнення у навчальних дисциплінах та є переможцями різних спортивних змагань.

Грамотами Борзнянської міської ради за вагомі досягнення в праці, активну громадянську позицію та з нагоди 30-річчя Незалежності України нагородили:

Морміль Світлану Миколаївну – завідувача відділу з клубної та туристично-дозвіллєвої роботи Центру культури та дозвілля;

Білозора Віктора Миколайовича – депутата 8 скликання Борзнянської міської ради;

Шелудько Галину Василівну – діловода відділу організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань міської ради;

Грицик Людмилу Олексіївну – голову правління Борзнянської районної спілки споживчих товариств;

Лукаша Романа Миколайовича – голову Фермерського господарства «ЛК Альянс»;

Кудру Тетяну Олексіївну – фізичну особу-підприємця;

Коваленко Світлану Миколаївну – головну медичну сестру Комунального некомерційного підприємства «Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борзнянської міської ради;

Комашинську Антоніну Петрівну, лікаря – невропатолога поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Борзнянська міська лікарня»

Борискіну Ольгу Іллівну – робітника з благоустрою Комунального підприємства «Борзна-Комунальник»;

Трубу Валентину Миколаївна – робітника з благоустрою Комунального підприємства «Борзна-Комунальник»;

Колектив Комунального підприємства «Борзна-Спорт» Борзнянської міської ради в особі директора – Палянички Олега Володимировича;

Колектив Комунального закладу «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради в особі директора – Майстат Надії Григорівни;

Колектив ТОВ «Агро-Регіон Борзна» в особі директора – Мороз Катерина Анатоліївна

Після закінчення офіційної частини для присутніх лунали українські пісні від колективу Центру культури та дозвілля. На цьому святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності не закінчуються, адже працівники відділу культури, сім'ї, молоді та спорту підготували насичену програму на святкові вихідні.