Свято до Дня Незалежності

Дата: 25.08.2021 15:23

Вчора, 24 серпня, на центральній площі міста відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Захід розпочався з відкриття фотозони та конкурсу малюнку «Україна – це я», в якому взяли участь учасники від 7 до 14 років. Справжнім святом для дітей була конкурсно-ігрова розважальна програма «А ми діти України», який закінчився нагородженням переможців конкурсу малюнку, де всі учасники отримали подарунки.

Далі розпочався святковий концерт, в якому взяли участь творчі колективи громади та учасники художньої самодіяльності міста. Для глядачів лунали українські пісні від творчих колективів Ядутинського та Прачівського старостинського округу та запальні хіти від працівників Центру культури та дозвілля.

Не зраджуючи традиціям, протягом всього святкового вечора для дітей працювали батути та гірки. Малеча та дорослі могли поласувати різними смаколиками та смачною вуличною їжею.