Звернення міського голови Лариси Осадчук до мешканців Борзнянської територіальної громади

Дата: 27.08.2021 09:11

Шановна громадо!

Вчора, 24 серпня, на центральній площі міста відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Захід розпочався з відкриття фотозони та конкурсу малюнку «Україна – це я», в якому взяли участь учасники від 7 до 14 років. Справжнім святом для дітей була конкурсно-ігрова розважальна програма «А ми діти України», який закінчився нагородженням переможців конкурсу малюнку, де всі учасники отримали подарунки.

Протягом цього місяця я була присутня на шести Днях села і вкотре переконалася, які талановиті, творчі, прекрасні люди живуть у наших селах. Які прекрасні таланти задіяні в художній самодіяльності. Я щиро вдячна жителям сіл за запрошення. Я отримала масу задоволення, тому впевнена, що переважна більшість жителів міста вдячні художнім колективам старостинських округів за участь у святковому концерті. Тому я не поділяю думку деяких жителів нашої громади, які пишуть некоректні дописи.

Шановні учасники художніх колективів, приношу вибачення за некоректність та невихованість деяких містян.

Ще раз вам щиро вдячна! Бажаю вам наснаги та творчих злетів!