Народний депутат України Анатолій Гунько зустрівся із жителями Забілівщини

Дата: 28.08.2021 08:50

Сьогодні, 27 серпня, народний депутат України Анатолій Гунько відвідав с. Забілівщину. На зустрічі були присутні міський голова Лариса Осадчук та депутат Чернігівської обласної ради Валерій Колоша.

Під час зустрічі місцеві жителі мали змогу поспілкуватися з народним обранцем та обговорити питання, які найбільше хвилюють селян, зокрема, будівництво свинокомплексу на території населеного пункту, земельні питання та інші. Народний депутат Анатолій Гунько пообіцяв вивчити проблеми, які сьогодні обговорювали жителі, та провести ще одну зустріч із місцевими мешканцями. За підтримки депутата Чернігівської обласної ради Валерія Колоши забілівцям влаштували святковий концерт, на якому виступив гурт «Смоляни» на чолі з талановитою солісткою-вокалісткою Ольгою Зеленською. Малеча розважалася стрибками на батуті та спусканням з гірки. Всіх присутніх пригощали святковим короваєм та смачною вуличною їжею.