Борзнянська територіальна громада

Відбулася серпнева зустріч педагогічного активу громади

Дата: 28.08.2021 08:59

Сьогодні, 27 серпня, міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником міського голови Тетяною Пирог взяли участь у зустрічі з активом закладів освіти Борзнянської міської ради, яка проходила на базі Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської.

У заході взяли участь: Олена Мідянка, начальник відділу освіти Борзнянської міської ради; Олег Демченко, голова Борзнянської МО Профспілки працівників освіти і науки України, директори, заступники директорів, голови первинних профспілкових організацій закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; освітяни, представлені до нагород.

Лариса Осадчук привітала присутніх з початком нового навчального року та акцентувала увагу на важливості вакцинування в умовах сьогодення. Тетяна Пирог звернула увагу присутніх на питання освітніх реформ, здобутки і проблеми освітянської галузі. Вони подякували за професіоналізм та нагородили почесними грамотами Борзнянської міської ради й Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації педагогічних працівників за сумлінну творчу працю, успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління.

Олена Мідянка доповіла про підсумки розвитку освітньої галузі громади в 2020-2021 навчальному році та окреслила основні завдання на 2021-2022 навчальний рік, пов'язані з особливостями організації освітнього процесу в новому навчальному році. Вона продовжила приємну місію нагородження та вручила грамоти відділу освіти кращим працівникам освітньої галузі.

До слів виступаючих також приєднався Олег Демченко, який привітав присутніх з початком навчального року, подякував за досягнення, побажав здоров’я, наснаги, творчих успіхів у новому навчальному році.