Шаховий турнір пам’яті Любові Петренко

Дата: 30.08.2021 00:18

Вчора в приміщенні Центра культури та дозвілля Борзнянської міської ради пройшов традиційний шаховий турнір, присвячений пам’яті Любові Петренко. Цей турнір, вже не один рік, користується авторитетом і повагою у шахістів Борзнянщини. Оскільки, користувалася повагою і авторитетом сама Любов Олексіївна Петренко, безумовно одна з кращих шахістів Борзнянщини всіх часів.

На першому етапі змагань — півфінальні групи по 6 учасників. Грали по колу. Потім фінал шести. І ось несподіванка. У заключному турі Петренко Андрій поступається Вадиму Данильцю. Саме Вадим Данилець і стає переможцем турніру. Дуже добре, що в нас з’явився шахіст такого рівня. Я вже колись писав про Вадима. Сам родом з Миколаївки, нині проживає в Києві. Історик. Здається має вчену ступінь. Хотілося б частіше бачити його на наших турнірах. Срібло — в Андрія Петренка. Бронза — в Миколи Деркача (обоє з Борзни).
Вітаю переможців і призерів змагань! Молодці!!!

Спортсмени-призери народжені дипломами та медалями відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради та особистими призами, які придбав і вручив Андрій Петренко, син Любові Олексіївни.
До зустрічі через рік!

Сергій Іващенко,
начальник відділу культури, сім’ї,
молоді та спорту міської ради