Борзнянська територіальна громада

Шановні школярі, вчителі та батьки!

Дата: 01.09.2021 08:35

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Знань!
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Освічена людина завжди користувалася повагою у суспільстві. Навчання – це занурення в глибини світової історії, знайомство з науковими досягненнями, вивчення природних явищ. Знання – це сила, яка приносить комфорт, добро та злагоду в життя людини та суспільства.

Тож з нагоди Дня знань щиро вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань! Бажаємо, щоб усі очікування здійснилися. Нехай кожен день дарує наснагу до нових звершень та невичерпну жагу до знань.