Піротехніки ДСНС знищили шість вибухонебезпечних предметів

Дата: 01.09.2021 12:32

28 серпня о 13:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено 6 артилерійських снарядів калібром 152 мм. Вибухонебезпечні предмети напередодні біля с. Прачі Борзнянської територіальної громади, Ніжинського району виявили «чорні археологи». До прибуття піротехніків місце виявлення вибухонебезпечних предметів було взято під охорону співробітниками Національної поліції.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян із проханням дотримуватися правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів. В жодному разі не чіпайте їх, адже це небезпечно. Про знахідку необхідно негайно сповістити рятувальників або правоохоронців.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області