Оголошення про проведення конкурсу інноваційних розробок «Chernihiv Innovation Challenge»

Дата: 02.09.2021 10:56

Конкурс проводиться на виконання Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021 – 2027 роки, затвердженої рішенням другої (позачергової) сесії обласної ради восьмого скликання від 26 січня 2021 року № 5-2/VIIІ, з метою стимулювання інноваційної діяльності, популяризації та просування на ринок інноваційних розробок.

Організатором конкурсу є Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

До участі у конкурсі запрошуються науковці, інженерно-технічні працівники та винахідники, також приймаються колективні інноваційні розробки (винаходи).

Переможці конкурсу визначаються за номінаціями:

• технічні та технологічні новації;
  • агроінновації;
  • електронні та інформаційно-цифрові технології;
  • соціально-економічні технології;
  • молодіжні новації.

На конкурс приймаються інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років (відлік зазначеного терміну починається з часу впровадження у виробництво або отримання охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності (або подачі документів на їх отримання), або першої публікації у засобах масової інформації (інших інформаційних та інтернетресурсах), або виготовлення дослідного зразка тощо), незалежно від їх участі в інших конкурсах.

У номінації «молодіжні новації» можуть брати участь конкурсні роботи, розробники яких мають вік від 14 до 22 років (вказані вікові обмеження не поширюються на співавторів – керівників розробників (колективу розробників) цієї вікової категорії).

Конкурсні роботи, які раніше були визнані переможцями цього конкурсу до участі у конкурсі не допускаються.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Документи на конкурс приймаються до 30 вересня 2021 року включно у робочі дні з 10 год. по 13 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (ІІІ поверх), Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

Більш детальну інформацією щодо умов проведення конкурсу та переліку необхідних документів можна отримати за телефонами: (0462) 669-636, 669-311, +380502802865; E-mail: rdachernihiv@gmail.com.

Для реєстрації в конкурсі кожний автор (розробник, представник колективу розробників) подає документи у паперовому вигляді та їх електронні копії у форматі pdf, jpg (за можливості).

Порядок проведення конкурсу «Chernihiv Innovation Challenge» додається.

Департамент економічного розвитку ОДА