Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та проведення інших невідкладних робіт

Дата: 07.09.2021 11:46

За минулий тиждень із 30 серпня по 6 вересня вогнеборцями ліквідовано 27 пожеж, із яких 2 виникли на об’єктах, 15 – у житловому секторі громадян, 4 – у природних екологічних системах, 3 – на транспорті та три інші. На щастя, загиблих та травмованих немає.

У понеділок, 30 серпня, рятувальниками 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжина було врятовано 21-річного студента з р. Остер.

Фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення в Чернігівському районі знешкоджено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 12 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області