8 вересня – День визволення міста Борзни від фашистських загарбників

Дата: 08.09.2021 09:55

78 років тому, у цей день, наше місто було звільнене від німецько-фашистських загарбників. Ми ніколи не забудемо ту сторінку нашої історії та героїзм наших хоробрих воїнів, ту страшну ціну, яку вони заплатили за наше право на мирне життя.

Подвиг воїнів-визволителів непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв наше рідне місто, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Наш священний обов’язок – берегти пам’ять про тих, хто визволяв рідну землю.

Шановні ветерани, ваша мужність та відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для сучасного покоління. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Низькій уклін усім доблесним захисникам та щира вдячність за найдорожче – чисте небо і мирну працю на святій рідній земля.