Подяка

Дата: 09.09.2021 15:31

Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської дякує Новицькому Валерію Миколайовичу, засновнику ТОВ «ПЛИСКИ-АГРО», Проскурі Миколі Миколайовичу, директору СТОВ «АВАНГАРД» та міському голові Осадчук Ларисі Анатоліївні за придбання нового комп’ютера.

Вельмишановний Валерію Миколайовичу! Приміть щиросердну вдячність від родини Четверусів та педагогічного колективу Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської Борзнянської міської ради Чернігівської області за придбання сучасного ноутбуку для випускниці 2021 року нашого закладу, золотої медалістки, яка успішно вступила до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У Валентини, сім’я якої знаходиться в складних життєвих обставинах, з’явилася змога здобувати якісну освіту, знання та здійснити свою мрію: оволодіти іноземними мовами. Дорогий Валерію Миколайовичу, ми глибоко впевнені, що Ваші добрі справи, милосердя, щирість повернуться Вам сторицею. Родинного Вам щастя, міцного здоров’я, благополуччя на довгі, довгі роки!

Збір коштів для придбання ноутбука та надання матеріальної допомоги розпочалися за ініціативи Борзнянського міського голови Осадчук Лариси Анатоліївни.

На її пропозицію відгукнулися Проскура Микола Миколайович, директор СТОВ «АВАНГАРД» та члени виконавчого комітету Борзнянської міської ради. Саме небайдужість цих людей дала можливість зробити добру справу, допомогти молодій, перспективній людині стати під крило.

Шкільна родина зичить усім Вам добра, тепла, розуміння від людей, які Вас оточують, будьте здорові, щасливі, успішні!

Москаленко Зінаїда Федорівна,
директор Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської