Відбулося засідання виконкому

Дата: 15.09.2021 17:03

Сьогодні, 15 вересня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 18 питань:

1. Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності Борзнянської територіальної громади, для розташування рекламних засобів.
  2. Про упорядкування нумерації квартири.
  3. Про встановлення ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та тарифу на послугу з постачання гарячої води.
  4. Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Борзнянської міської ради «Про заяви громадян та відношення організацій» від 03.09.2018 № 53.
  5. Про схвалення Прогнозу бюджету Борзнянської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (код бюджету 25540000000).
  6. Про надання статусу дитини-сироти ХХХХХХХ.
  7. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ХХХХХХХ.
  8. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ХХХХХХХ.
  9. Про надання дозволу на психіатричний огляд малолітнього ХХХХХХХ без згоди батька.
  10. Про затвердження рішення комісії.
  11. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  12. Про погодження розміру плати батьків за навчання у Борзнянській дитячій музичній школі відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради.
  13. Про надання дозволу на відчуження частки нерухомого майна, що належить недієздатній особі.
  14. Про передачу документів на архівне зберігання.
  15. Про затвердження складу Комісії з визначення виконавця робіт з очищення внутрішньогосподарської меліоративної мережі «Доч – Гали».
  16. Про встановлення дорожніх знаків 5.35.1; 5.35.2; 1.32 «Пішохідний перехід» та нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «Зебра».
  17. Про погодження схем організації дорожнього руху.
  18. Про видалення зелених насаджень.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.