Привітали рятувальників із професійним святом

Дата: 17.09.2021 12:22

Сьогодні, 17 вересня, у день професійного свята керуюча справами – секретар виконавчого комітету Борзнянської міської ради Альона Волковицька привітала рятувальників 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини із Днем рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства та життя людей від різних стихій.

Шановні рятівники, ви – рішучі, мужні та сміливі, ціною власного здоров’я, піддаючи ризику своє життя заради порятунку іншого, виконуєте свій обов’язок – забезпечуєте підтримку спокою та безпеки наших громадян. Прийміть слова щирої вдячності та побажання міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди у ваших родинах.

Грамотами Борзнянської міської ради за зразкове, самовіддане виконання функціональних обов’язків, високі показники у службовій діяльності та з нагоди Дня рятівника нагородили:

• ХІЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича – пожежного рятувальника, 24 Державної пожежно-рятувальної частини (м. Борзна);
  • ДОБРУСЯ Леоніда Миколайовича – водія, 24 Державної пожежно-рятувальної частини (м. Борзна);
  • ТРОЄЦЬКОГО Віталія Володимировича – начальника караулу, 24 Державної пожежно-рятувальної частини (м. Борзна).