Привітали працівників лісу з професійним святом

Дата: 17.09.2021 15:29

Напередодні професійного свята Дня працівників лісу, який святкується щорічно у третю неділю вересня, керуюча справами – секретар виконавчого комітету Борзнянської міської ради Альона Волковицька відвідала Борзнянське районне дочірнє агролісогосподарське спеціалізоване підприємство «Борзнарайагролісгосп» та Державне підприємство «Борзнянське лісове господарство». У своєму вітанні Альона Валентинівна зазначила, що професія лісівника – це благородна праця. Її обирають люди, які безмежно люблять природу, мають відчуття величезної відповідальності за збереження і примноження краси і багатства рідного краю. Вона подякувала лісівникам за їхню відповідальну роботу та побажала міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів у цій нелегкій справі.

Грамотами Борзнянської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня працівників лісу нагородили:

• ГРИЩЕНКО Людмилу Олександрівну – головного бухгалтера Борзнянського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Борзнарайагролісгосп»;
  • КОЛЕСНИКА Юрія Михайловича – інженера з лісокористування Борзнянського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Борзнарайагролісгосп»;
  • ЛОКТЯ Миколу Івановича – заточувальника деревообробного інструменту Державного підприємства «Борзнянське лісове господарства»;
  • СЕМЕНЧЕНКА Сергія Григоровича – водія автотранспортних засобів по вивезенню деревини (лісу) Державного підприємства «Борзнянське лісове господарство»;
  • ЯРМАКА Сергія Михайловича – стропальника Державного підприємства «Борзнянське лісове господарство».

Шановні лісівники, прийміть слова щирої подяки за вашу відповідальну та таку важливу працю. Завдяки вам легені нашої планети у надійних руках! Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів у вашій нелегкій справі.