Святкування Дня міста

Дата: 18.09.2021 13:20

За ініціативи народного депутата України Анатолія Гунька та міського голови Лариси Осадчук вчора у Борзні вперше відзначили День міста. Свято було дійсно грандіозним, адже програма, яка була різноманітною та цікавою, включала в себе: виставку робіт народних умільців, спортивні змагання, цікаві фотозони та живі скульптури, для людей поважного віку була організована дружня зустріч у сквері біля фонтану «Моя Борзна — спогадів сад», концертна програма за участю юних талантів, фільм про історію рідного міста, виступ та привітання для мешканців Борзни від міського голови та гостей свята і грандіозний концерт. Ведучими вечора були вже добре відомі та улюблені ведучі Влад Мілюкін та Дмитро Кушнір.

Справжньою окрасою вечора були виступи відомої української співачки Ірини Федишин та талановитої Ольги Зеленської, які створили мешканцям міста незабутню святкову та романтичну атмосферу. Вечір продовжився під відомі запальні хіти, які виконував Віктор Дульцев, та чарівної шоу-програми Led Theatre Performance, Led-костюми дівчат створювали ще більше загадкову та неймовірно святкову атмосферу для глядачів.

Народний депутат України Анатолій Гунько пригостив борзнянців смаженим поросям, а депутат Чернігівської обласної ради Валерій Колоша — смачним кулішем. Для дітей цього вечора працювали гірки та батути.
Не зважаючи на примхливу осінню погоду, свято подарувало всім мешканцям міста та гостям гарний настрій і багато приємних спогадів.

А тепер до офіційної частини, адже цього вечора були вручені подяки та грамоти тим мешканцям та колективам нашого міста, які зробили значний особистий внесок у розвиток Борзни.
Подякою Чернігівської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності та з нагоди Дня підприємця нагороджено:
• СІТАЛА Вадима Петровича.
Грамотами Борзнянської міської ради нагороджено:
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, активну громадянську позицію та з нагоди Дня міста
• РЯБОШТАНОВУ Ганну Євгеніївну, директора гімназії імені Пантелеймона Куліша м. Борзни Борзнянської міської ради Чернігівської області;
За мужність та відвагу, активну громадянську позицію та з нагоди Дня міста
• СИНЕЛЬНИКА Євгенія Юрійовича, учасника бойових дій, який брав участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил;
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток спорту, популяризацію фізичної культури і спорту в громаді та з нагоди 60-річного ювілею
• ІВАЩЕНКА Сергія Миколайовича, начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради Чернігівської області
За високі досягнення в праці, вагомий внесок у розвиток міста та громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня міста
• Колектив Державного підприємства «Борзнянське лісове господарство» в особі директора — Данька Андрія Анатолійовича;
• Колектив ТОВ «Агроінвест – Натуральні продукти» в особі директора — Леусова Ігоря Вадимовича;
• Колектив СТОВ «Авангард» в особі директора — Проскури Миколи Миколайовича;
• Колектив КНП «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради Чернігівської області в особі директора Стовби Тетяни Олексіївни;
• Колектив 24-ої Державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Чернігівській області, в особі начальника Губаря Олександра Миколайовича.

І величезна подяка нашим спонсорам, адже без вас це свято не було б таким грандіозним!
День Міста Борзна відбувся за спонсорської підтримки:
Народного депутата України — Анатолія Гунька.
Депутата Чернігівської обласної ради — Валерія Колоши.
ТОВ «Івангородське» — Андрія Реви.
ТОВ «Плиски-Агро» — Валерія Новицького.
ТОВ «Агроінвест-Натуральні Продукти» — Сергія Савицького.
ТОВ «Борзнянський райагрохім» — Павла Бражника.
ТОВ «Поліський хлібокомбінат» (Велика Доч) — Наталії Сидоренко.
ТОВ «Борзнаптахопродукт» — Івана Іванія.
ФГ «Еколайф» — Олександра Іванія.
ФГ «Артеміда Агро-к» — Володимира Кривошея.
ТОВ «Авангард» — Миколи Проскури.
ДП «Борзнянське лісове господарство» — Андрія Данька.

Підприємців:
Артура Козлова
Романа Лукаша
Юрія Чумаченка
Ігоря Блохи
Володимира Гладкова
Людмили Адаменко
Володимира Воскобойника
Віктора Котляренка
Юрія Савченка

Ще раз вітаємо усіх зі святом! Бажаємо рідному місту розвитку та процвітання!